VZQA-C-M22U-25-GG-ALALE-4 3968923 پینچ ولو فستو توان تکنیک | کسری سارانVZQA-C-M22U-25-GG-ALALE-4 3968923 پینچ ولو فستو توان تکنیک | کسری ساران

نمایندگی فروش تجهیرات اتوماسیون صنعتی PLC , شیر یکطرفه صنعتی HMI میتسوبیشی
نماینده میتسوبیشی الکتریکی
… فروش سدیم ساخارین و گلیسیرین klk مالزی و نیتریت سدیم و سدیم گلوتومات و تری سدیم سیترات و بنزوات سدیم و گلوتومات سدیم و دکستروز خشک و مالتو دکسترین و … برش انواع کاشی، سرامیک و پرسلان با دستگاه آب برش
کیفیت عالی

برش در اندازه های مورد نیاز

برش انواع قرنیز، سیگاری، نوار کاشی و … فروش انواع دستگاه برش سنگ، کاشی و سرامیک
تک محور و دو محور

انواع دستگاه های ریلی مناسب برای برش سنگ و کاشی

دستگاه های برش کاشی کوت شده. فرایند خرید در فروشگاه اینترنتی توان‌تکنیک، پس از عضویت به صورت سفارش گذاری و تایید پیش فاکتور کالا و دیگری، انتخاب کالا بصورت مستقیم امکان پذیر است. کارشناسان فنی این شرکت تلاش می کنند تا با ارائه راهکارهای مناسب حمایت فنی و پشتیبانی خود را به نحوه مطلوبی ارائه نمایند.

  • بسته به کیفیت ساینده کاربرد، این می تواند باعث سایش بیش از حد روی آستین شود.
  • برای تهیه انواع شیرهای صنعتی، قطعات یدکی انواع ولوها، سرویس کیت های انواع ولوها و…
  • در این شرایط، شیر پینچ وارد عمل می شود، زیرا دارای موثرترین وضوح در نظر گرفته شده برای آب تمیز و تعلیق دوغاب است.
  • با این وجود محدوده نگه داری سیال توسط این شیر بین ۱۰ تا ۹۵ درصد ظرفیت جریان است.
  • بخش مهمی است که به صورت فورج می باشد و با وصل شدن دنده ای به دیسک در باز و بسته شدن شیر مورد استفاده قرار می گیرد و برای جلوگیری از نشتی به صورت دقیق ماشینکاری می شوند.

قسمت بالای آن نگهدارنده مهر یوک،مهر استم یا بوشینگ یوک می باشد و استم ولو از درون آن حرکت می کند.به طور معمول یوک در جهت وصل کردن گیربکس و اکتیوتر به حالت باز می باشد.یوک باید دارای مقاومت کافی ناشی از نیروهای خارجی باشد. برای تهیه انواع شیرهای صنعتی، قطعات یدکی انواع ولوها، سرویس کیت های انواع ولوها و… لایه لاستیکی داخل پینچ ولو در مدل ها و کیفیت های متفاوتی تولید شده است، که باعث می شود بتوان از این مدل ولو برای کاربردهای گوناگونی استفاده کرد. بدنه پینچ ولو از مواد طبیعی و مصنوعی که خواص مقاومتی خوبی دارند ساخته می شوند. حرکت خطی پینچ ولو ساده و شامل یک تیوپ انعطاف پذیر است (لوله پلاستیکی). پینچ ولو چیست؟ در این مقاله  به بررسی ساختار، کاربرد، مزایا و معایب این شیر صنعتی می پردازیم.

پینج ولو

این شیرها که اغلب برای کار با مواد جامد ، دوغاب ها و مایعات حاوی مواد جامد معلق استفاده می شوند ، از یک حرکت خطی استفاده می کنند و معمولا دارای یک آستین داخلی برای جدا نگه داشتن ماده سیال هستند. فروش شیرالات صنعتی با بالاترین کیفیت
قیمت شیرآلات صنعتی را از ما مقرون به صرفه و اقتصادی دریافت نمایید . یک مشکل رایج در شیرهای پینچ، فرو ریختن یا تغییر شکل آستین لاستیکی است که باعث می شود دریچه کاملا باز نشود.

پینچ ولو نیوماتیک

اجزای تشکیل دهنده در آن ها شامل سه بخش بدنه،غلاف و سیستم تحریک می باشد که از بین این اجزا به غیر از غلاف بقیه با سیال در تماس نمی باشند. پینچ ولو های آوند دارای ویژگی خود پاک کنندگی بوده که امکان آب بندی صد در صدی را فراهم می‌سازد. در شرایطی که ذرات جامد و رسوبات جداره غلاف را می‌پوشانند ، غلاف لاستیکی حین عملکرد کلیه این رسوبات را از خود جدا کرده و به سمت خروجی شیر هدایت می‌کند. از ویژگی‌های آن می‌توان به قابلیت خود پاک کنندگی ، مقاومت بالا در مقابل سایش ، مقاومت بالا در مقابل خوردگی ، تعمیرات و نگهداری آسان و با هزینه پایین ، قیمت مناسب و … اشاره کرد. همچنین از پینچ ولو Avand در سیستم‌های انتقال آب ، سیستم‌های انتقال بخار ، انتقال سیالات شیمیایی و خورنده ، سیالات ساینده و اسلاری و … استفاده می‌شود. پینچ ولو نیوماتیک آوند در سایز های 1 تا 10 اینچ تولید می‌شود و قابلیت کارکرد با فشار هوای حداقل 3/5 بار را دارد.

شیر پینچ یا پینچ ولو (Pinch Valve) چیست؟

شیمیایی برتر وارد کننده و فروشنده گلیسیرین klk مالزی با کلیه اسناد و مدارک و سیترات پتاسیم وتری سدیم سیترات و مالتو دکسترین و دی استات سدیم و … شیمیایی برتر بزرگترین وارد کننده
وارد کننده آمونیوم پرسولفات
… در فشار کاری ۶ … ۰ بار و در دمای کاری ۱۰۰ … ۵- درجه سانتی گراد کار می کند. جنس پینچ ولو نیز با کد های AL به معنی آلومینیوم و V2 ، V4 به معنی فولاد ضد زنگ مشخص می گردد، همچنین جنس کاور بدنه نیز در ادامه مشخص می شود. پینچ ولو فستو VZQA-C-M22C-15-S5S5-V2V4E-6 یکی از انواع پینچ ولو های فستو پنوماتیک می باشد. خط لوله و کیفیت پینچ ولو های موجود در بازار را از طریق سازندگان نزدیک محل خود بررسی کنید تا مشخص شود که ارزش پولی را که برای آن پرداخت می کنید، دارد یا خیر؟ و در آخر، تمام قطعات شیر را بررسی کنید زیرا به اجرای برنامه ها و روش های استریلی که شما مد نظر دارید کمک می کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار