5 نکته مهم در خرید دیزل ژنراتور که باید در نظر بگیرید

5 نکته مهم در خرید دیزل ژنراتور که باید در نظر بگیرید
جهان هستند، باید با دقت کافی به پایان برسد.

 

اگر مایل به خرید دیزل ژنراتور هستید، بهتر است بدانید که از آن برای تولید انرژی الکتریکی استفاده می شود و در صورت قطعی انرژی یا مکان هایی که هیچ گونه اتصالی به برق ندارند، باید از دیزل ژنراتور خود به عنوان انرژی اضطراری استفاده کنید. فراهم کند.

 

انواع مختلفی از دیزل ژنراتور های دیزل وجود دارد و در طرح ها، اندازه ها و مدهای مختلف قابل دسترسی هستند. حال با توجه به تنوع و طراحی دیزل ژنراتور های دیزلی، بهتر است زودتر از خرید این محصول، به چند عامل ضروری فکر کنید و نوع خواسته های خود را مشخص کنید.

 

خرابی ژنراتور ممکن است باعث از دست دادن سرمایه، کاهش تولید، دستمزد و موارد اضافی شود. بنابراین قبل از خرید دیزل ژنراتور، بهتر است به این 5 عنصر فکر کنید:

 

1. قیمت خرید دیزل ژنراتور

به طور معمول، بهتر است بدانید که این نوع ابزارها کمی گران هستند. مرحله اول این است که یک دیزل ژنراتور تهیه کنید که کیفیت بالای آن بتواند خواسته های شما را برآورده کند و به همین ترتیب به این فکر کنید که وقتی یک دیزل ژنراتور کم کیفیت و کم هزینه خریداری می کنید، ممکن است بعد از مدتی خراب شود و با این وجود قیمت بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. بتراشد.

 

متعاقباً، ممکن است این نتیجه حاصل شود که وقتی یک دیزل ژنراتور متناسب با کار خود و با کیفیت بالا قابل قبول در همان ابتدا ارائه می‌کنید، اکنون نباید هزینه‌ای برای قیمت‌های بازسازی یا جایگزین پرداخت کنید. به طور معمول، دانستن این نکته ضروری است که دیزل ژنراتور های دیزل 150 کیلووات و بالاتر نسبت به کالاهای مختلف قیمت بیشتری دارند.

 

2. مصرف گاز دیزل ژنراتور

مصرف بنزین یکی از ضروری ترین مسائلی است که هنگام خرید دیزل ژنراتور باید به آن توجه کرد. شما باید اطلاعات کاملی را از فروشنده در مورد مصرف گاز ژنراتور بر حسب ساعت و کیلو ولت و همچنین کارایی گاز آن دریافت کنید. در واقع با توجه به طراحی‌ها و پیشرفت‌های جدید در مورد اثربخشی سرزندگی این نوع گجت‌ها، در حال حاضر دیزل ژنراتور‌هایی با مصرف گاز بسیار پایین در مقایسه با سال‌های قبل تولید شده‌اند. این گجت‌های جدید می‌توانند با مقدار معینی گاز بیشتر از مدل‌های قدیمی کار کنند و برای یک شرکت نسبتاً اقتصادی هستند.

 

با این وجود، نیازی به گفتن نیست که دیزل ژنراتور‌های کاملاً متفاوت سوخته‌اند و حتی مصرف گاز آن‌ها می‌تواند پرهزینه باشد، بنابراین توصیه می‌کنیم که ابتدا مصرف گاز هر ژنراتوری را زودتر از خرید آن بررسی کنید. توجه داشته باشید که مدولار بودن سیستم ممکن است به اثربخشی گاز آن کمک کند.

 

3. اندازه گیری دیزل ژنراتور برای حمل و نقل

این در خرید این نوع ابزارها ضروری است زیرا شما به عنوان یک خریدار باید بدانید که آیا می توانید این وسایل را روی کامیون بکشید یا نه. یک سطح دیگر این است که شما باید مولد را در اندازه‌گیری بسازید که می‌توانید آن را در مکانی قرار دهید که برای آن در نظر گرفته شده است، بنابراین مقیاس می‌تواند ضروری باشد.

 

4. صدای دیزل ژنراتور

حتما می دانید که تعدادی از این گجت ها نویزهای مختلفی ایجاد می کنند که می تواند یک مسئله بسیار مهم باشد. با این حال اگر مشکلی با این موضوع دارید، باید بگویم که در حال حاضر دیزل ژنراتور های دیزل مختلفی طراحی شده اند که دارای تخصص جذب صدا هستند و ممکن است صدای تولید شده توسط آنها بسیار کم باشد.

 

5. برنامه های مدیریت و مدیریت انرژی

یک سیستم مدیریت باید گزینه های بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد. به عنوان مثال، باید توانایی تنظیم و برنامه ریزی سیستم را از راه دور، نشان دادن هشدارها، نشان دادن کمبود گاز و تجزیه و تحلیل انواع اطلاعات را داشته باشد. این ممکن است به شما این امکان را بدهد که هر بخش را مدیریت کنید در حالی که یک نمای کلی ارزشمند از کارایی سیستم شما ارائه می دهد. امروزه بسیاری از دیزل ژنراتور ها به برنامه های مدیریت حیات PMS مجهز شده اند. Pms ابزاری برای بهینه سازی مصرف گاز و راندمان دیزل ژنراتور ها است که ممکن است بازده کلی سیستم شما را بهبود بخشد.