مدارک لازم برای تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون «آموزگاری» در شهر تهران

الف – ارائه ۲ سری تصویر واضح از کارنامه قبولی درآزمون کتبی (قابل دریافت از سایت سنجش)

– ارائه گواهی معتبر ( از وزارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی ) تخصصی حفظ قرآن کریم با درجات ۱تا ۳ جهت بهره مندی از امتیاز مربوطه صرفاً برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی 

ح- اصل و تصویر مدارک کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان ( قبل از ۱۴۰۲/۳/۱۶)

خ- تعداد ۶ قطعه عکس جدید ۴×۳ پشت نویسی شده (شامل نام و نام خانوادگی ، کد ملی و رشته تحصیلی)

– از آنجایی که به متقاضیان شهر تهران امتیاز بومی تعلق نمی گیرد، لذا متقاضیان پذیرفته شده در شهر تهران، که سایر شهرستانهای کشور را به عنوان اولویت دوم انتخاب ننموده اند، نیازی به ارائه مستندات بومی ندارند ، سایرداوطلبان پذیرفته شده با اولویت اول در شهر تهران که اولویت دوم خود شهرستان بومی خود ( غیر از شهر تهران) انتخاب نموده اند جهت بهره مندی از امتیاز بومی، می بایست مدارک بومی مربوط به آن شهرستان را مطابق مفاد دفترچه راهنمای ثبت نام، در زمان تشکیل پرونده ارائه کنند.

ث- اصل و تصویراز تمامی صفحات شنا سنامه داوطلب ( در صورت متأهل بودن و یا داشتن فرزند ) اصل و تصویر شناسنامه همسر و فرزند یا فرزندان الزامی  است.

د- سایر مدارک  درصورت لزوم :

ب- تکمیل فرم اطلاعات فردی داوطلبان جهت بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش ( از طریق سامانه my.medu.ir )

تذکرات مهم:

دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر  نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی کرده‌اند، می باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه کنند.

به گزارش ایسنا، بر اساس این اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و  آموزگار استثنایی در شهر تهران، جهت ارائه مدارک و مستندات و تشکیل پرونده اولیه، انجام معاینات اولیه پزشکی و دریافت معرفی نامه برای ارزیابی و انجام مصاحبه، براساس برنامه زمانی  (فایل اکسل پیوست) و با همراه داشتن مدارک یاد شده باید به آدرس تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، خیابان البرز،  پلاک یک ، دبیرستان  ماندگار البرز ، مراجعه کنند.

برنامه زمانی را می توانید اینجا ببینید.

ج- اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی هوشمند یا کارت ملی قبلی به همراه رسید تعویض پیشخوان دولت

به گزارش ایسنا، بر اساس این اطلاعیه، مدارک لازم جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی پذیرفته شدگان  چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و  آموزگار استثنایی  در شهر تهران به شرح ذیل است:

با توجه به محدودیت فضا، صرفاً حضور شخص پذیرفته شده مورد تأکید می باشد و از پذیرش همراه به جهت ازدحام و جلوگیری از اختلال در امور معذوریم.

– ارائه اصل و تصویر معرفی نامه از بهزیستی برای داوطلبانی که از سهمیه ۳%معلولین استفاده کرده‌اند.

چ- اصل و تصویر مدارک تحصیلی ( گواهینامه موقت یا دانشنامه ) ، (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از۱۴۰۲/۳/۱۶)

عدم مراجعه  برای ارائه مدارک تشکیل پرونده درزمان و محل اعلام شده، به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت.

حضور به موقع  و حداکثر یک ساعت قبل از شروع فرایند  تشکیل پرونده و ارزیابی تکمیلی و صرفاً بر اساس زمان بندی اعلام شده مورد انتظار است لذا از پذیرش داوطلبان، به غیر از زمان و مکان اعلام شده، خود داری  می‌شود.

– ارائه  اصل و تصویرگواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی که از سهمیه ایثارگری استفاده کرده‌اند.

اداره کل آموزش و پرورش شهـر تهـران طی اطلاعیه‌ای مدارک لازم جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی در شهر تهران را تشریح کرد.

نکته: همزمان با دریافت  و بررسی مدارک و تشکیل پرونده، معاینات اولیه پزشکی نیز از پذیرفته شدگان مرحله اول ( چند برابر ظرفیت)  به عمل خواهد آمد.

– ارائه اصل گواهی خدمت تمام وقت برای افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزش و تربیتی آموزش و پرورش همکاری کرده‌اند جهت کسر از سن، برای افرادی که کبر سن دارند.

پ- ارایه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال  الکترونیکی فرم اطلاعات فردی؛ بدیهی است عواقب ناشی از عدم تکمیل ویا ارسال ناقص فرم مزبور و همچنین عدم ارسال مدارک مورد نیاز در زمان مقرر، متوجه داوطلب خواهد بود.

حضور شخص داوطلب پذیرفته شده برای ارائه مدارک و معاینات پزشکی ضروری بوده، لذا ازتحویل مدارک از طریق همسر، پدر ، مادر و . . . خود  داری خواهد شد.  

به همراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک مورد نیاز و الزامی است.

– داوطلبانی که متقاضی استفاده از امتیاز اشتغال جهت بهره مندی از اطلاعیه سری سوم اصلاحات دفترچه آزمون  مبنی بر برخورداری از شرایط احراز رشته تحصیلی غیر مرتبط با آموزگاری هستند شامل: ابلاغ یا گواهی انجام کار با حداقل ۲ سال فعالیت آموزشی و تربیتی در آموزش و پرورش  با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته ، از مراجع ذیصلاح ، پرینت بیمه ، تاییدیه گزینش و … ) ارائه مستندات اشتغال  در روز دریافت مدارک برای متقاضیات  الزامی است و پس از آن ترتیب اثر داده نمی شود.  

ت-  تکمیل فرم اعلام آمادگی ( پیوست ) برای بررسی اسناد و مدارک خود اظهاری و ارزیابی تکمیلی ( از طریق سامانه my.medu.ir)

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402040804955/%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B4%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%DA%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1