فارغ‌التحصیلی، پس از ۵۴ سال پذیرش در دانشگاه!

حالا راس ۶ سال پس از شروع سفر برای تکمیل مدرکش، در رشته تاریخ فارغ‌التحصیل شد و به زندگی یک بازنشسته بازخواهد گشت.

به گزارش واشنگتن پست، او قبل از اینکه به حرفه بازیگری روی آورد، شروع به تحصیل در رشته زبان انگلیسی کرد و برای اولین بار دو سال پس از ثبت نام برای حضور در مدرسه تئاتر در مونترال، دانشگاه را ترک کرد.

انتهای پیام 

منبع: https://www.isna.ir/news/1402030603682/%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%BA-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%DB%B5%DB%B4-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87

به گزارش ایسنا به نقل از بیزینس اینسایدر، آرتور راس که اهل ونکوور کانادا است، پس از ترک دانشگاه در دهه ۱۹۷۰ میلادی، روز پنجشنبه با مدرک کارشناسی، از دانشگاه بریتیش کلمبیا فارغ التحصیل شد.

آرتور راس، ۷۱ ساله، یک وکیل بازنشسته است که برای اولین بار در سال ۱۹۶۹ در جوانی در دانشگاه ثبت نام کرد. او در سال ۲۰۱۶ میلادی پس از چندین دهه کار حرفه ای بازنشسته شد و در نهایت تصمیم گرفت به دانشگاه بازگردد و مدرکی را که مدت‌ها پیش آغاز کرده بود، به پایان برساند. 

راس به شوخی گفت که او “کندترین” فارغ التحصیل است، چرا که فارغ‌التحصیلی او، تقریباً ۵۴ سال به طول انجامید.

بدین ترتیب، در ژانویه ۲۰۱۷ میلادی بود که راس یک بار دیگر برای تکمیل مدرک تاریخ در دانشگاه بریتیش کلمبیا ثبت نام کرد. اما در سال ۲۰۲۰ میلادی فرآیند تحصیل راس به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ کُند شد. 

سه سال بعد، از بازیگری خسته شد و به دانشکده حقوق روی آورد، که برای شرکت در آن تنها به سه سال تحصیل در مقطع کارشناسی نیاز داشت. سپس، قبل از اینکه یک اپرا در سال ۲۰۱۶ علاقه او به بازگشت به رشته تاریخ را جلب کند، حرفه وکالت را آغاز کرد.

آرتور به وب سایت خبری ونکوور سان گفت: همیشه فکر می‌کردم شاید در مقطعی، به عقب برگردم و سعی کنم آن مدرک را به پایان برسانم. این تصمیم برای من بسیار هیجان انگیز بود.

یک مرد ۷۱ ساله که در دهه ۱۹۷۰ میلادی دانشگاه را ترک کرده بود، به تازگی فارغ‌التحصیل شد.‌