سقف کاذب کناف چیست نحوه کناف کاری سقف خدمت از ما

جزئیات درخواست خود را وارد کنید تا از مناسب‌ترین متخصصان پیشنهاد قیمت دریافت کنید. در “خدمت از ما” به بهترین متخصصین کناف در شهر خود دسترسی دارید. که با توجه به نوع سلیقه ، محیط اجرا ، و نحوه اجرا متفاوت می باشد.

طراحی سقف توسط خانه طرح انجام میشه و اگر طرح خاصی مد نظر دارید ملاک طراحی قرآر می گیره. نمونه ای از سقف کناف که برای یک خانه دوبلکس طراحی شده است. نمونه ای دیگر از طراحی سقف پذیرایی را در تصویر بالا قیمت کناف سقف مشاهده می کنید.

بله همکاران ما در سراسر ایران برای اجرای کناف در خدمت شما هستند. لطفاً برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن دفتر تهران تماس بگیرید. بله، ما با فروش مستقیم تمام شرکت های تولید کننده کناف در ایران در فروشگاه شهرک غرب تهران با حداقل قیمت و استفاده از کناف کار با مدرک فنی اجرای کناف در خدمت شما هستیم.

معایب سقف کاذب کناف

فقط کافیست هر چند وقت یکبار با یک دستمال خشک سقف را تمیز نمایید. برای این کار از یک دستمال مرطوب برای تمیز کردن کمک بگیرید و سپس آن را خشک نمایید. استفاده از سقف کناف دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد و این مزایا باعث شده تا این سقف از محبوبیت بسیار زیادی در میان مخاطبین برخوردار شود. با دانستن اطلاعاتی در مورد مراحل نصب سقف کناف و مزایای سقف کناف می‌توانید بهترین گزینه در انتخاب سقف کاذب برای مکان مد نظر خود را داشته باشید. همانطور که می‌دانید دکوراسیون داخلی ساختمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد، استفاده از یک سقف زیبا و مدرن در فضا و دکوراسیون خانه می‌تواند باعث زیبایی دوچندان منزل شما شود.

انواع کناف در دکوراسیون داخلی خانه

سقف کاذب کناف چیست نحوه کناف کاری سقف خدمت از ما

سقف کناف در حقیقت نوعی صفحه یکپارچه است که با روکشی از سیمان و کچ پوشیده شده اند. به عبارت دیگر این سقف ها نوعی سقف کاذب هستند که به شکل ثابت یا متحرک ساخته می شوند. این نوع سقف ها به دلیل سرعت بالا و مقرون به صرفه بودن بسیار مورد توجه قرار پرفته است.کناف را می توان در سقف و دیوارهای جداکننده تیغه ای استفاده کرد. این سازه ها از جنس فلز بوده و یکپارچه می باشند و صفحات روکش دار گچی بر روی آنها پیچ کی شود.

  • بنابراین کسب اطلاعات کافی در این خصوص به نصب و اجرای بهتر کناف کاری سقف کمک می‌کند.
  • سقف کاذب برای پوشاندن تاسیسات و عوامل زیر سقف، هدایت و جلوگیری از اتلاف رطوبت و دما، ایجاد حجم های دکوراتیو، نورپردازی و اکوستیک کردن فضا کاربرد دارد.
  • کناف سقف ساده در دو مدل روکش دار و بدون روکش تولید می شوند.
  • زیرا تمامی فعالیت‌های ساختمانی وابسته به گچ و بعضی متریال‌های دیگر کناف قابل انجام است.