خرید انواع موتور دمپر دریچه هوا برقی قیمت میراکالا

استفاده از موتور دمپر های بدون فنر زیمنس در دمپر های دود و نیز هوای تازه و یا برگشت پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. موتو دمپر های دود و نیز موتور دمپر های هوای تازه نیز جزء این نوع موتور دمپر ها بوده و می توان این نوع موتور دمپر ها را در سیستم های آتش نشانی نیز مورد استفاده قرار داد. تنظیم این نوع موتور دمپر ها در سیستم های اعلام حریق و سیستم های تهویه پارکینگ ها بسیار ساده بوده و بر طبق قوانین سازمان اتش نشانی می توان تمامی این موتور دمپر ها را نصب و مورد بهره برداری قرار داد. از مزیت های موتور دمپر های زیمنس به دیگر موتور دمپر های هانیول و یا موتور دمپر های بلیمو می توان به استاندارد های تایید شده ی محصولات زیمنس اشاره نمود که فاصله زیادی بین زیمنس و دیگر رقبا ایجاد نموده است. موتور دمپر ها و یا محرک های الکتریکی دمپر در دمپرهای ورودی هواساز و یا دمپر های برگشت هواساز ها و نیز دمپر های هواساز های مالتی زون نصب می گردد.

عمر موتور دمپر ها چقدر است؟

به منظور دریافت مشاوره، آگاهی از لیست قیمت و سفارش موتور دمپر برقی دریچه هوا با مشاورین و کارشناسان شرکت میراکالا تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شرکت در این خصوص به شما مشاوره رایگان قبل از خرید محصول را بدهند. محرک دمپرهانیول 10/20 نیوتن متر مدل S1024توسط یک موتور سنکرون هدایت می شود. هنگامی که محرک به انتهای مکانیکی خود می رسد و به طور مداوم نیرو می گیرد، یک کلاچ مغناطیسی گشتاور را به مقدار مشخص شده محدود می کند. پس از حداکثر 4 دقیقه با روشن شدن برق، الکترونیک داخلی موتور را متوقف می کند. امکان اتصال چندین محرک به صورت موازی در یک خروجی کنترل وجود دارد. در بحث انتخاب، بررسی قیمت ها، خرید و آشنایی بیشتر با انواع موتور دمپر، مطالبی به شرح زیر درج شده تا شما بازدیدکنندگان گرامی از سایت تخ…

از آنجایی که رنج محصولات هانیول محدوده بین 10 و 20 نیوتون را شامل نمی شود، ناگزیر به انتخاب موتور دمپر 20 نیوتون خواهید بود اما ممکن است برند های دیگر، گشتاور برای مثال 15 نیوتون را دارا باشند که جوابگوی کار شما خواهد بود. فنر این نوع موتور دمپر با جریان برق باز شد و با قطع برق نیز بسته می شوند. غالبا از این نوع موتور برای دمپرهایی که مقابل دیزل ژنراتورها، هواسازها، دمپرهای کنترل دود و پروژه های صنعتی استفاده می کنند.

لازم به توضیح است موتور دمپر (محرک الکتریکی دمپر) در دمپر های هوای تازه می بایست دارای فنر برگشت بوده تا در مواقعی که برق هوارسان قطع می گردد، موتور دمپر بتواند دمپر هواساز را به وضعیت اولیه بر گرداند. موتور های دمپر می ‌توانند بر اساس وات، ولتاژ، اندازه عمومی و روش برگشت، مانند فنر برگشت ‌دار، متفاوت خرید موتور دمپر باشند. عمده این تقسیم بندی به دو گونه فنر برگشت ‌دار و بدون فنر برگشت تقسیم بندی میشود که هرکدام دارای دو نوع قطع و وصل تدریجی است. هم چنین موتور های دمپر در انواع تک‌پره و چندپره نیز موجود می ‌باشند که وظیفه ی آن ‌ها بازکردن و بستن یک دریچه به صورت کامل یا تدریجی است. ( ON/OFF) از این نوع موتور دمپر ها برای هدایت جریان هوای داخل دودکش ها، کانال ها، داکت ‌ها و تنظیم آن ها استفاده می ‌شود.

  • دمپرهای فایر برای ایزوله کردن زون دچار حریق استفاده می شود این دمپرها از دو مکانیزم برای افزایش ایمنی استفاده می‌کنند.
  • از دمپرها برای قطع جریان هوای ورودی به یک اتاق یا تنظیم میزان جریان هوا در کانال های تهویه به هر اتاق برای تنظیم دمای اتاق استفاده می شود.
  • موتور دمپر ۱۰ نیوتن هانیول ، یکی از ابزار های کاربردی جهت تنظیم جریان هوای دستگاه های تهویه مطبوع میباشد.
  • موتور دمپر های زیمنس ساخت کشور سوئیس بوده که این امر خود نشاندهنده ی کیفیت بسیار بالای ساخت آن می باشد.
  • موتور های دمپر می ‌توانند بر اساس وات، ولتاژ، اندازه عمومی و روش برگشت، مانند فنر برگشت ‌دار، متفاوت باشند.

دماتجهیز با نگاهی به آینده، مسیر موفقیت برند خود را به عنوان اولین استارتاپ عرضه و فروش تجهیزات تأسیسات ساختمان با راه‌اندازی جامع‌ترین وب سایت فروش تجهیزات تهویه مطبوع، تجهیزات گرمایشی و موتورخانه و … با نگهداری و مراقبت مناسب، موتور دمپر تهویه مطبوع شما می تواند تا زمانی که سیستم شما دوام بیاورد، دوام بیاورد. این بدان معناست که موتورهای دمپر می توانند ۱۵ سال دوام بیاورند، اما مانند هر وسیله الکتریکی، در صورت غفلت، مستعد خرابی هستند.

قدرت گشتاور این موتور زیمنس ۷ نیوتن بوده که قادر است دریچه هایی تا ابعاد ۱ متر مربع را باز و بسته نماید. رنج دمایی که این موتور دمپر زیمنس قادر است بهترین عملکرد را از خود نشان دهد بین ۰ تا ۹۰ درجه سانتیگراد است. دمپرهای فایر برای ایزوله کردن زون دچار حریق استفاده می شود این دمپرها از دو مکانیزم برای افزایش ایمنی استفاده می‌کنند. مکانیزم اول فنر برگشت می باشد که حتی در مواقع قطع تغذیه دمپر، حالت امن که همان موقعیت بسته دمپر است ایجاد گردد. مکانیزم دوم ترمال سوئیچ است که روی کانال نصب شده و در صورت افزایش دما به 72 درجه سانتیگراد به صورت مستقل از تابلو کنترل، دمپر را به موقعیت بسته برمی گرداند و شرایط امن و ایزوله کردن محیط در برابر حریق را برقرار می‌کند.

خرید انواع موتور دمپر دریچه هوا برقی قیمت میراکالا

وظیفه اصلی سیستم دمپر ( کارکرد شیر) تنظیم و کنترل جریان هوای ورودیست. اجزا و قطعات موتور دمپر کانال هواشما باید براساس نیاز خود موتور دمپری با سایز، توان و ویژگی های خاص تهیه کنید. شما می توانید این کار را هم از طریق نمایندگی های معتبر به صورت حضوری و هم از طریق فروشگاه های معتبر آنلاین به صورت غیر حضوری انجام دهید. در این نمایندگی ها و فروشگاه ها کارشناسانی وجود دارند که به شما کمک می کنند براساس نیاز خود موتور دمپر مناسب را خریداری نمایید.

می شود و به واسطه موتورهای الکتریکی یا پنوماتیکی این عمل صورت می گیرد. می باشد و یا امکان تنظیم دمپر به میزان دلخواه، کنترل رضایت بخشی را برای مصرف کننده مهیا می سازد. پرسیکا صنعت آماده ارائه محصولات هانیول با ضمانت اصالت کالا به شما عزیزان و همراهان میباشد. در برخی مدلها استاندارد UL امریکا ساخته میشود که با توجه به قیمت بالاتر به ندرت وارد ایران می گردد . برندهای موجود در ایران ،زیمنس و بلیمو دارای استاندارد CE اروپا میباشد.

دمپر های دستی که به آن‌ ها دمپرهای مکانیکی نیز می ‌گویند به وسیله یک اهرم خارجی عمل می ‌کنند و دمپر اتوماتیک به وسیلهموتور دمپرکار می ‌کند. وظیفه بدنه اصلی موتور دمپر های هانیول ایجاد مسیری جهت تنظیم و خروج جریان هوا و یا سیال میباشد. از آنجایی که وظیفه شیر ها، قطع و یا وصل جریانی میباشد، میتوان تا حدودی به وظایف موتور دمپر پی برد. از انواع مدلهای موتور دمپر میتوان به موتور دمپر باز و بست یا موتور دمپر دود یا اسموک یا فایر یا باز و بست خطی اشاره نمود. خرید و انتخاب درست موتور دمپر کار راحتی نبوده و برای انجام این کار نیاز است از یک فرد متخصص و کاربلد کمک بگیرید. انواع مختلفی از این تجهیزات با برندهای مختلفی در بازار موجود می باشد.

ترانسمیتر دما زیمنس TH300

برخی از کد های این محصولات دارای سوئیچ به همراه قابلیت های دیگر بوده و البته مصارف خاصی دارند. ، PLC با خروجی تدریجی (0-10 ولت یا 4-20 میلی آمپر) یا پتانسیومتر مدیریت شوند. بنابراین بهترین جایگاه جهت قرارگیری آن ، بین دهانه ورودی و خروجی است. ساختار اغلب دمپر ها متشکل از بدنه اصلی دارای درب قابل چرخش در داخل آن ، است. طبق استانداردهای جهانی ارایه شده و یا مقرارات ایمنی اتش نشانی ، ضخامت بدنه باید حداقل از ورق ضخامت 1.5 میلیمتر و ضخامت پره های آن حداقل از ورق ضخامت 1.25ساخته شوند. که میتواند بسته به سفارش از جنس ورق گالوانیزه یا المینیوم یا ورق اهن سیاه همراه با رنگ کوره ای ساخته میشود .

شیر برقی گاز برهما BRAHMA SELENOID VALVE