بهترین شیرینی های جهان در سال 2020 بلاگ استوریاب

اگر در فصل گرم جشن عروسی ‌تان را برگزار می‌کنید، حتما تا زمان سرو، شیرینی‌ ها را داخل یخچال نگه‌داری کنید. قنادی پانیذ (شیرینی‌سرا) در محله زیباشهر گرگان و خیابان ولیعصر واقع شده است. این قنادی یکی از دو شیرینی‌سرا در محله زیباشهر گرگان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زرتشت قرار دارد. استوریاب با هدف ایجاد بستری برای تبلیغ محصولات فروشگاه های قانونی از تمامی دسته بندی ها شامل فروشگاه های مواد غذایی ، لوازم خانگی ، لوازم دیجیتال ، ابزار الات برقی و ساختمانی ، لوازم ورزشی و…. آشوره یکی دیگر از دسرها و شیرینی های سنتی ترکیه است که به پودینگ نوح معروف است.

«کوئه کلپان» ، گلوله‌های برنجی سبزرنگی هستند که با شهد داغ پر شده و در برگ‌های موز پیچیده شده‌اند و یکی از شیرینی‌های خوشمزه اندونزی محسوب می‌شوند. آرد برنج چسبناک، پایه اصلی این شیرینی است که با برگ‌های پاندان یا دراسنا طعم‌دار می‌شود و در عین حال رنگ سبز ملایمی می‌گیرد. در ادامه زمانی که شیرینی‌ها در حال آب‌پزشدن هستند، مقداری شکر پالم مذاب در وسط آن‌ها قرار می‌دهند؛ شهدی که مشتریان بی‌خبر از همه‌چیز را به‌یک‌باره غافلگیر می‌کند. خوردن این میان‌وعده‌های پوشیده از نارگیل مثل چشیدن طعم رولت است که بی‌شک برایتان جذاب خواهد بود. دوندورما در واقع یک بستنی معروف ترکیه ای است که باید آن را در زمره خوراکی های قدیمی و سنتی این سرزمین نیز بدانیم.

لایه های یوفکا که خمیری نازک و خوش طعم است با تزئینات گردو و پسته و شربت باقلوای معروف ترکی، طعمی بی نظیر ایجاد می کند. شما عاشق آن خواهید شد که مدل های مختلف گردویی و پسته ای باقلوای ترکیه را بچشید و احتمالا این شیرینی محبوب شما خواهد شد. پرواز تبریز تهران توسط هواپیمایی‌های زیادی به طور روزانه در تبریز ارائه می‌شود، برای اطلاع از قیمت‌های بلیط هواپیما تبریز تهران در هواپیمایی‌های مختلف نیز سرویس‌های آنلاین زیادی وجود دارند.

فروشگاه کیک آف

در ادامه این خمیر گیس‌بافت را به بخش‌های مساوی برش می‌برند، گرد می‌کنند و در پودر مجله شیرینی و شکلات شیرینی تا شکر ریز می‌غلطانند. «پاستیلیتو» ، شیرینی‌های پفکی ستاره‌ای شکلی هستند که همواره یادآور استقلال آرژانتین از اسپانیا خواهند بود. با اینکه این شیرینی ظریف، شروع تلخ و شیرینی داشت، ریشه عمیقی در فرهنگ آرژانتین دوانده و اکنون نشانگر وطن‌پرستی و غرور ملی است. آرژانتینی‌ها این شیرینی لایه‌لایه را که با ژله غلیظ یا خمیر سیب‌زمینی شیرین پر شده است، در جشن انقلاب مه یا سایر مناسبت‌ها سرو می‌کنند. این شیرینی فوق‌العاده با یک نوشیدنی داغ مثل هات چاکلت حسابی می‌چسبد.

  • اما واقعا هر شخص ایرانی یا خارجی که شیرینی پختن را رواج داد، باید به او یک خسته نباشید حسابی بگوییم که چنین شعبده بازی‌ را با چند ماده ساده انجام داد.
  • قهوه‌های تلخ و شیرکاکائوهای این قنادی را در فصل زمستان زیر بارش برف و باران به شدت توصیه می‌کنیم.
  • اگر کافه‌باز باشید و طعم قدیمی شیرینی را به کیک و شیرینی مدرن ترجیح می‌دهید قنادی ناتلی یکی دیگر از گزینه‌های ویژه به نظر به شما است.
  • بعد از این مرحله نوبت به خواباندن این شیرینی‌ها در شربت مخصوص است.
  • یکی از بهترین شیرینی فروشی های تهران کافه قنادی مینیون است.

بهترین شیرینی های جهان در سال 2020 بلاگ استوریاب

حال با قالب های زیبا خمیر را قالب زده و در سینی فر قرار دهید. سینی فر را در طبقه وسط قرار داده و با حرارت 375 درجه ی فارینهایت به مدت 15 الی 21 دقیقه قرار دهید و پس از پخته شدن بگذارید کاملا سرد شود. حالا وقتشه که در ظرف مورد نظرتون قرار بدین و از خوردنش لذت ببرید. برای تهیه این شیرینی خوشمزه شما باید پودر نخودچی و پودر قند بسیار نرمی را تهیه کنید. قطاب یکی از شیرینی‌های سنتی ایران و مخصوص استان زیبای یزد هست طرفداران بسیاری زیادی دارد. دراین مرحله، آرد را اضافه کرده و هم‌زمان مایه شیرینی را هم بزنید تا خمیر نرم و لطیفی بدست بیاید و بـه دست نچسبد.

قنادی شیرینی وزرا ؛ ویول سابق

ما از نظر کیفیت به شیرینی الف نمره 80 و از نظر بهره‌مندی از پلتفرم‌های آنلاین در ثبت سفارش چهار ستاره می‌دهیم. که هدفش ایجاد یک مرجع جـهانی برای انتخـاب کـافه/رستوران است. مـا در تیم دیدو تـکنـولـوژی‌هـای واقعیــت‌مجـازی و واقعـیت‌افزوده را برای اولین بار در جـهان بـرای ساده‌سازی فرایند انتخاب کافه/رستوران به کار گرفته‌ایم. خیابان انقلاب تهران که دانشگاه تهران نیز اونجا هست رو مردم بیشتر با کتاب فروشی ها و کافه های جابش می شناسند. این شیرینی فروشی از اون جاهایست که برای خیلی از مردم پایتخت نشین خاطره ها ساخته است. در ضمن شما اگه حضوری نمیتوانید برید، می توانید اینترنتی هم سفارش دهید و از بابت تازه بودن ، خوشمزه بودن و منطبق با عکس بودن خیالتان راحت باشد.

قنادی معروفی که در منطقه یوسف آباد تهران هنوز هم طعم اصیل شیرینی‌های دهه 60 و 70 را در پخت شیرینی‌های خود حفظ کرده است. البته معیار تیم به نظر درانتخاب شیرینی فروش‌های برتر پایتخت چند بعدی بوده است. مثلا برخی از این برندهای نام آشنا در پخت کیک‌ معروف‌تر هستند و از گذشته در تهیه کیک‌های مجلل مراسم عقد و عروسی شهره بوده‌اند.