انتخابات فرصتی بی بدیل برای تعیین سرنوشت کشور در دستان مردم است

انتخابات فرصت بی‌بدیل برای تعیین سرنوشت کشور به دست مردم است

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروبانه در پیامی از آحاد ملت بزرگ ایران و سازندگی خواست. حماسه برای نشان دادن اقتدار نظام اسلامی از طریق مشارکت مؤثر و آگاهانه در انتخابات ریاست جمهوری و خنثی کردن نقشه های شوم به دشمنان و معاندان ایران اسلامی.

متن پیام دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به شرح زیر است:

به نام خدا

انقلاب اسلامی ایران با خون شهدای اسلام در ادوار مختلف و با رهنمودهای علمای بزرگ و جانفشانی های مردم سخاوتمند ایران، میراث گرانبهایی بود و این چنین است ودیعه امام رحلالشعان (رضی الله عنه) به رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و امام خامنه ای اکنون در مرحله دوم خودسازی و اجتماعی شدن قرار دارد در مسیر تمدن

انقلاب اسلامی ایران از ابتدای پیروزی تاکنون با دشمنی های فراوانی از سوی مستکبران جهان مواجه بوده و پس از گذشت چهار دهه از عمر پر برکت خود، امروز به درجه ای از اقتدار، افتخار و سربلندی رسیده است، نه تنها امید مسلمانان جهان، بلکه همه آزادی خواهان جهان به این نقطه رسیده اند، دنیا چشمان خود را بسته است، به امید پیشرفت و کسب عزت به گونه ای که بر خلاف روش های رایج برای تسلط است. سیستم های.

استقلال، آزادی، عدالت، فساد ستیزی، معنویت، اخلاق و کسب مقام های عالی علم و دانش از برکات غنی و پربرکت انقلاب اسلامی برای مردم ایران بود که شایسته است در هر فرصتی، گذشته کشور را بازخوانی کنند. ما حضور داریم و سپاسگزار این امر هستیم.

انتخابات و مشارکت سیاسی نیز از دیگر پسماندهای انقلاب اسلامی است که پس از پیروزی انقلاب; ملت بزرگ ایران با تسلط بر سرنوشت خود، نقش اساسی در تعیین مسیر توسعه کشور داشته اند و انتخابات یکی از مصادیق بارز جامعه پذیری در مسیر تمدن نوین اسلامی است.

گرامیداشت یاد و خاطره شهید بزرگوار آیت الله آقای ابراهیم رئیسی و شهدای عزیز خدمتگزاری که شبانه روز در راه خدمت به مردم و انقلاب تلاش کردند و جان گرانقدر خود را در این راه مقدس نثار کردند و به عنوان مردم شکرگزاری کردند. در قدردانی از این شهدا حماسه ای بزرگ نوشتند و با حضور میلیونی آنان در راهپیمایی شهدا، به فرموده رهبر معظم انقلاب، عشق و محبت خود را به خادمان وطن ابراز کردند. حماسه انتخابات تکمیل کننده حماسه راهپیمایی شهدا خواهد بود.

انتخابات مظهر سربلندی و اقتدار ایران اسلامی و فرصتی بی بدیل برای تعیین سرنوشت کشور در دستان مردم، حضور، مشارکت و آگاهی بالا در این عرصه و مشارکت و رای بالا است انتخابات برای کاندیدای پیروز، پشتوانه جدی دولت بعدی در اجرای سیاست ها و برنامه های پیش رو است و من از مردم بزرگ و حماسی ایران می خواهم که اقتدار نظام اسلامی را به نمایش بگذارند رژیم با حضور فعال و آگاهانه در انتخابات ریاست جمهوری و خنثی کردن نقشه های شوم دشمنان و اشرار ایران اسلامی و مشارکت در تعیین سرنوشت کشور.

بدینوسیله از تمامی کاندیداها و گروههای سیاسی و اجتماعی که در چهارچوب قوانین کشور سعی در دعوت مردم به شرکت در انتخابات و برانگیختن شور و نشاط آنان را دارند تشکر و قدردانی می نمایم و از خداوند متعال خواستارم که این امر سهم آنها خواهد بود. آنها بهترین گزینه برای سربلندی اسلامی ایران و دستیابی به منافع ملی کشور هستند

انشاالله همه عزیزان با توجه بیشتر به نظام فکری ائمه انقلاب و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و اسناد ملی مورد تایید عالی ترین نهادهای نظام منتخب مردم سرافراز ایران خواهند شد. او می تواند در راه شهید رئیسی در راه پیشرفت و عزت ملت گام های موثری بردارد و با روحیه جهادی و نگاه حکومت داری و بهره گیری از همه توانمندی ها و سرمایه ها در راستای منافع ملی کشور تلاش و فعالیت کند. کشور

منبع: https://www.irna.ir/news/85522015/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B9%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D8%AA